od zaplecza

Jak pracuję?

Chcesz nagrywać podcast lub filmy na You Tube i nie wiesz, od czego zacząć? Z uśmiechem i pozytywną energią zaopiekuję się Twoim miejscem w sieci. Zacznij tworzyć, a ja zajmę się resztą.

Moja misja

Moją misją jest zarażać entuzjazmem w każdej dziedzinie. Jeśli moja klientka jest zachwycona projektem i szczęśliwa, że ma swój dom w sieci, który sprawnie pomogłam jej zbudować, to jest to dla mnie największa nagroda. Chcę sprawiać, żeby dzięki moim pracom i współpracy ze mną, znów wracało słońce i sens tworzenia. Chcę siedzieć w gronie kobiet i wymyślać wciąż nowe pomysły i rozwiązania na życie pełnie niespodzianek.

Moja wizja

Jestem częścią czegoś większego, tworzę i tym samym sprawiam, że czyjeś życie staje się pełniejsze. Pokazuję, że można, że kreatywność każdego z nas jest potrzebna światu. Pokazuję, że to, co robię, daje ogromną wartość, zarówno klientowi, jak i społeczności. I że może być przy tym ogrom frajdy, nowe ciepłe relacje i miła atmosfera. Kiedy się pojawiam, świeci słońce.

zadbam o wszystko

Współpracując ze mną, możesz
mieć pewność, że:

  • wniosę do Twojego projektu entuzjazm i wartość;
  • zadbam o to, by projekt był spójny z Tobą w każdym detalu – łącznie z muzyką, przejściami czy oprawą graficzną;
  • poprowadzę Cię za rękę krok po kroku, niezależnie od etapu, na jakim teraz jesteś

OTO 3 rzeczY, którE NA PEWNO

Ode mnie usłyszysz

„Damy radę! Kto jak nie my!”

Wiem, jaką moc mają te dwa słowa. Dodam Ci odwagi i wiary we własne możliwości, dzięki czemu uwolnisz swój pomysł na podcast, youtube czy kurs online z czeluści szuflady. Będę Cię wspierała na każdym kroku niekończącym się entuzjazmem! I nie zostawię bez opieki. Zawsze jak utkniesz albo opadniesz z sił – podniosę.

„A może zrobimy to tak?”

Możesz liczyć na moją kreatywność. Nie jestem odtwórczą montażystką dźwięku i obrazu, ale proaktywną osobą, której pomysły buzują w głowie. Uwielbiam burze mózgów i często podsuwam moim klientkom nieszablonowe rozwiązania. Wystarczy się spotkać i omówić, a pomysły na kolejne kroki wpadają same!

„Nie wiem, ale się dowiem”.

„Marta, a da się tak zrobić?” – uwierz mi, uwielbiam to pytanie i słyszę je regularnie. Jeśli czegoś nie wiem, zrobię wszystko, by znaleźć rozwiązanie, nauczyć się i przetestować na sobie. Napędza mnie ciągły głód wiedzy. Zapewniam, że działając ze mną, nie będziesz stać w miejscu!

Gotowa na współpracę?