ZAMIAST WSTĘPU

Moja historia!

Znasz to uczucie, że wszystko, co robisz – Twoje pasje i koniki – wydają się takie… normalne? „Przecież ja nic takiego nie robię”. Tak myślałam, tworząc pierwsze amatorskie wideo w wieku 15 lat, edytując filmy i cyfrowe zdjęcia czy wreszcie testując programy do obróbki dźwięku, gdy w Polsce o podcastach nikt jeszcze nie słyszał.

TWOJA MARTA

Poznaj moje supermoce

I później, jak w dobrym scenariuszu filmowym, spotykasz na swojej drodze odpowiednią osobę. Przewodnika, który otwiera Ci oczy i pozwala dostrzec wszystkie Twoje supermoce. Tak było ze mną – w momencie, gdy moje życie zawodowe poszarzało i poczułam,
że stoję pod ścianą, poznałam osobę, która pokazała mi, jak poznać siebie, sprawić, by w moim życiu zapanowała harmonia.
Nauczyłam się korzystać ze swojej wiedzy, umiejętności i supermocy, by dziś dzielić się nimi z Tobą.

KREATYWNOŚĆ

ENTUZJAZM

DOKŁADNOŚĆ

Pozdrowienia

Z Irlandii

Od 14 lat mieszkam pod Dublinem i tutaj razem z mężem i córcią tworzymy zgrane „najmniejsze państwo świata”. Irlandzką przygodę rozpoczęłam po studiach. Ukończyłam Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Zielonogórskim, a tytuł mojej pracy dyplomowej to „Komunikacja interpersonalna – klucz do sukcesu”. 

SPRAWDŹ JAK MOGĘ

Ci pomóc!

W mojej ofercie znajdziesz wiele usług, które pomogą Ci rozwijać skrzydła i tworzyć doskonały content dla Twoich odbiorców.

PODCAST

FILMY NA YOUTUBE

KURSY ONLINE